Hakkımızda

Turizm sektöründe inovasyonu keşfetmek için...

Özel ve resmi kuruluşlara sağladığı ürün ve hizmetleri yaratıcı ve farklı içeriklerle donatıp uluslararası kalite standartlarında en uygun maliyetlerle sunarak müşterileri ile uzun süreli iş birlikteliği hedefleyen IHS Travel, havalimanı karşılama hizmetleri, ulaşım ve transfer hizmetleri, profesyonel rehberlik hizmetleri, kişiye veya gruba özel organizasyonlar, otel ve partner kalite denetimleri vb. uzmanlık gerektiren alanlarda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı ilke edinmiştir.

Konusunda deneyimli, yeniliklere açık, yaratıcı ve ilk günkü heyecana sahip bir ekip ile yoluna devam eden IHS Travel, bireysel ve kurumsal talepleri yüksek kalite ve verimliliğe sahip ürün ve hizmetler üreterek karşılamaktadır.

Başta Avrupa ve BDT ülkeleri olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesinden ülkemize gelen yüzbinlerce misafiri karşılayan, ulaşım ve transfer hizmetlerini gerçekleştiren, rehberlik ve yerel hizmetlerini sağlayan IHS Travel çalışmalarını ve büyümesini titizlikle sürdürerek Türkiye’nin olumlu tanıtımına önemli katkılarda bulunmaktadır.

Yukarıda belirtilen seyahat acenteliği faaliyetlerinin tamamı T.C. Turizm Bakanlığı onaylı 7604 numaralı belge sahibi Touristfly tarafından gerçekleştirilmektedir.