Hakkımızda

IHS Travel, özel ve resmi kuruluşlara sağladığı ürün ve hizmetlerin yanında, uluslararası kalite standartlarında en uygun maliyetlerle müşterilerine sunarak, uzun süreli bir iş birlikteliği hedeflemektedir.

IHS Travel, havalimanı karşılama hizmetleri, ulaşım ve transfer hizmetleri, profesyonel rehberlik hizmetleri, kişiye veya gruba özel organizasyonlar, otel ve partner kalite denetimleri vb. uzmanlık gerektiren alanlarda müşteri memnuniyetine önem veren odaklı bir çalışmayı kendine ilke edinmiştir.

IHS Travel, işinde deneyimli, yeniliklere açık, yaratıcı ve ilk günkü heyecana sahip bir ekip ile yoluna devam etmektedir. Bireysel ve kurumsal talepleri yüksek, kalite ve verimliliğe sahip hizmetler üreterek karşılamaktadır. Başta Avrupa ve BDT ülkeleri olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesinden, ülkemize gelen yüz binlerce misafiri karşılayan, ulaşım ve transfer hizmetlerini gerçekleştiren, rehberlik ve yerel hizmetlerini sağlayan IHS Travel, çalışmalarını titizlikle sürdürerek Türkiye’nin tanıtımına önemli katkılarda bulunmaktadır.

Yukarıda belirttiğimiz tüm seyahat acenteliği faaliyetlerinin tamamını T.C. Turizm Bakanlığı onaylı 7604 numaralı belge sahibi Touristfly tarafından gerçekleştirilmektedir.