KurumsalMisafirlerimiz yeni bir ülkeyi tanımaya, farklı tatların hazzına yaşamaya hazırlanırken siz risk içeren gereksiz ayrıntılar ile boğulmayın.

Biz IHS Travel şirketi olarak, kurumsal yapınız, hizmet anlayışınıza ve organizasyonlarınıza, sizin adınıza değer katalım.

Misafir odaklı hizmet için yüksek verimlilikte çalışmanın uzmanlık gerektirdiği turizm gibi bir sektörün temsilcileriyiz. Yüksek verimli bir iş anlayışının ortaya çıkardığı risk faktörleri ile mücadele ediyoruz. Bu nedenle IHS Travel olarak geliştirdiğimiz yeni iş modelini; genç, dinamik kadromuz ve hizmet kalitesine odaklı organizasyon yapımız ile destek veriyoruz. Amaçladığımız hedeflerde turizm sektörüne hareket getirmeyi ve handling hizmetlerinde yaşanılan olumsuzlukları ve bu olumsuzluklar nedeni ile gerek zaman gerekse finansal kayıp yaşayan firmaların risk faktörlerini tek noktada toplayarak, kontrol altına alıp alternatif ve ekonomik çözümler sunmayı vaad ediyoruz.

"Misafir memnuniyetinin bize yaşattığı keyif ve coşku, verdiğimiz hizmeti her gün daha da iyileştirmek ve geliştirmek adına bize güç veriyor"


Yüksek oranda misafir memnuniyeti
Gelişmiş müşteri hizmetleri
Detaylı rizk analizi

Havalimanı karşılama hizmetleri, ulaşım ve transfer hizmetleri, profesyonel rehberlik hizmetleri gibi uzmanlık gerektiren konularda üstün hizmet anlayışı benimsemektedir.

İletişim

  • Adres: Güzeloba Mah. Havaalanı Cad. 62/A Antalya-Türkiye

  • Telefon: +90 242 349 45 55

  • E-posta: info@ihstravel.net

Google Maps


Büyük bir haritada görüntüle: IHS Travel