KurumsalMisafirleriniz kendini yeni bir ülkeyi tanımaya, farklı tatların hazzına bırakmaya hazırlanırken; siz risk içeren gereksiz ayrıntılar ile boğulmayın.

IHS kurumsal yapınız için deneyimli kadrosuyla hizmet anlayışınıza ve organizasyonlarınıza, sizin adınıza değer katsın.

"Misafir memnuniyetinin bize yaşattığı keyif ve coşku, verdiğimiz hizmeti her gün daha da iyileştirmek ve geliştirmek adına bize güç veriyor"

Misafir odaklı hizmet için yüksek verimlilikte çalışmanın uzmanlık gerektirdiği turizm gibi bir sektörün temsilcileriyiz ve yüksek verimli iş anlayışının ortaya çıkardığı risk faktörleri ile mücadele ediyoruz. Bu nedenle IHS olarak geliştirdiğimiz yeni iş modelini; genç, dinamik kadromuz ve hizmet kalitesine odaklı organizasyon yapımız ile destekliyoruz. IHS, oluşturduğu bu yeni marka ile turizm sektörüne hareket getirmeyi ve handling hizmetlerinde yaşanılan olumsuzlukları ve bu olumsuzluklar nedeni ile gerek zaman gerekse finansal kayıp yaşayan firmaların risk faktörlerini tek noktada toplayarak kontrol altına alıp alternatif ve ekonomik çözümler sunmayı hedefliyor

"MÜŞTERİ HİZMETLERİNİZİ kolaylaştıracak tüm detayları IHS deneyimi ve güvencesi ile sunuyoruz"

bir sonrakı adımız için
...siz yalnızca hayal edin

IHS markasına sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde ‘niş’ olarak tanımlanabilecek ara hizmet taleplerinden konaklama ya da ulaşım gibi detaylı çalışmalara kadar her ihtiyacın eksiksiz karşılanmasına hizmet edecek şekilde yön veriyoruz. Yaptığımız işe duyduğumuz sevgi, heyecan ve bunun sonucunda misafirlerimizin memnuniyetinin bize yaşattığı keyif ve coşku, verdiğimiz hizmeti her gün daha da iyileştirmek ve geliştirmek adına bize güç veriyor. Yeni bir sezon bizleri bekliyor. Zamanımzıı yalnızca tüm turizm sektörü adına hergün daha iyisi için harcıyoruz


Yüksek oranda misafir memnuniyeti
Gelişmiş müşteri hizmetleri
Detaylı rizk analizi

Havalimanı karşılama hizmetleri, ulaşım ve transfer hizmetleri, profesyonel rehberlik hizmetleri gibi uzmanlık gerektiren konularda üstün hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmayı | DEVAMI..

İletişim

  • Adres: Güzeloba Mah. Havaalanı Cad. 62/A Antalya-Türkiye

  • Telefon: +90 242 349 45 55

  • E-posta: info@ihstravel.net

Google Maps


Büyük bir haritada görüntüle: IHS Travel